1) 144+285=

2) 12+96842=

3) 562+858=

+2
Ответы (2)
  1. 28 января, 00:24
    0
    1) 144+285=429

    2) 12+96842=96854

    3) 562+858=1420
  2. 28 января, 02:29
    0
    1) 429

    2) 96854

    3) 1420

    ...