28916315 - 521663

6564165 + 2631

2964 / 2 =

45454 * 36263

+5
Ответы (2)
  1. 23 июля, 09:14
    0
    28 916 315 - 521 663 = 28 394 652

    6 564 165 + 2 631 = 6 561 534

    2964 : 2 = 1482

    45 454 * 36 263 = 1 648 298 402
  2. 23 июля, 10:16
    0
    28916315-521 663=28394652 6564165+2631=6561534

    2964:2=1482 45454*36 263=1648298402