5000+2000+4537+2351-53

+3
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 20:37
    0
    5.000+2.000=7.000.

    7.000+4537=11537.

    11537+2351=13888.

    13888-53=13835.

    Ответ: 13835.