56/4+2 * (120/6-80/20) + 17*18

+1
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 09:27
    0
    1) 120:6=20. 2) 80:20=4. 3) 20-4=16. 4) 56:4=14. 5) 2*16=32. 6) 17*18=306. 7) 14+32=46. 8) 46+306=352.
  2. 18 ноября, 11:45
    0
    1) 120:6=20 6) 17*18=306

    2) 80:20=4 7) 14+32=46

    3) 20-4=16 8) 306+46=352

    4) 56:4=14

    5) 2*16=32