Сравните числа: 1/5 и 3/15, 24/6 и 4, 5/14 и 15/42

+3
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 13:04
    0
    1/5 = 3/15

    24/6 = 4

    5/14 = 15/42

    Все равны
  2. 28 апреля, 14:38
    0
    1/5=3/15

    24/6=4

    5/14=15/42