Вычислите (13^2-12^2) ^2 + (6^2+7^4) ^0.

+1
Ответы (1)
  1. 18 июня, 18:50
    0
    (13²-12²) ² + (6²+7⁴) ⁰ = ((13-12) (13+12)) ²+1=25²+1=626