16 3/13-6 8/13 решить

+3
Ответы (2)
  1. 21 мая, 00:18
    0
    = 211/13 - 86/13 = 125/13
  2. 21 мая, 03:20
    0
    16 3/13 - 6 8/13 = 15 16/13 - 6 8/13 = 9 8/13