Решите 11 4/29 - (7 7/29 + 3 4/29)

+4
Ответы (1)
  1. 30 июня, 11:52
    0
    11 4/29 - (7 7/29 + 3 4/29) = 11 4/29-10 11/29=10 33/29-10 11/29=22/29