За перший день зи складу продали 1820 м тканини, за другий 938 м, а за третий 1234 м. Скильки метрив тканини продали зи складу за три дни?

+5
Ответы (2)
  1. 11 января, 09:14
    0
    1820+938+1234=3992 м
  2. 11 января, 10:42
    0
    1) 1820+938=2758 продали за два дня

    2) 2758+1234=3992 за 3 дня