Решите! 9 3/14 - 7 9/14 + 4 13/14

+5
Ответы (1)
  1. 16 октября, 16:12
    0
    =8 17/14 - 7 9/14 + 4 13/14 = 1 8/14 + 4 13/14 = 5 21/14 = 6 7/14 = 6 1/2