12*56-112*8-749:7 * (37*12-29*7)

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 13:45
    0
    1) 37 х12=444

    2) 29 х7=203

    3) 444-203=241

    4) 749:7=107

    5) 12 х56=672

    6) 112 х8=896

    7) 107 х241=25787

    8) 672-896=-224

    9) - 224-25787=-26011