376:47+142 = 22*10:44 = 415+128:16 = 312: (178-139=

+1
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 06:12
    0
    1) 376:47+142=8+124=150

    2) 22*10:44=5

    3) 415+128:16=423

    4) 312: (178-139) = 8