А в квадрате+5 а в квадрате=6 а в квадрате?

+1
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 05:12
    0
    А^2+5a^2=6a^2

    а^2+5a^2-6a^2=0

    6a^2-6a^2=0

    a=0