40 ка 13 жане а сандарынын косындысын косу, мундагы а = 9

+3
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 18:13
    0
    40 + (13 + а) ... а = 9

    40 + (13 + 9) = 40 + 22 = 62

    Жауабы: 62