77% от 32.5

78% от 7/11

+5
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 06:53
    0
    1) 32,5 * 77% = 32,5 * 77/100 = 32,5 * 0,77 = 25,025

    2) 7/11 * 78% = 7/11 * 78/100 = 546/1100 = 273/550