24:1 + (45-45) * 9 - (7*8) : 56+4 * (37-36) решение

+2
Ответы (1)
  1. 5 января, 23:32
    0
    1. 45-45=0

    2. 7*8=56

    3. 37-36=1

    4. 24/1=24

    5. 0*9=0

    6. 56/56=1

    7. 4*1=4

    8. 24+0-1+4=27