1) 56 + 42 : 14-7 = 2) (56 + 42) : (14-7) = 3) (56 + 42) : 14-7 = 4) 56+42: (14-7) : я не могу решить!

+2
Ответы (2)
  1. 30 мая, 02:03
    0
    1) 52

    2) 14

    3) 0

    4) 62

    52=14=0=62
  2. 30 мая, 04:11
    0
    1) = 56+3-7=52. 2) = 100:7=14,2. 3) = 100:14-7=7,14-7=0,14. 4) = 42:7+56=6+56=62