Решения 58345-1386*7+165625=

+4
Ответы (2)
  1. 10 мая, 07:48
    0
    1) 1386*7=9702. 2) 58342-9702=48640

    3) 165625+48640=214265
  2. 10 мая, 08:17
    0
    1386*7=9702

    58345-9702=48643

    48643+165625=214268