У класи 32 учнив, з них 3/8 (дроб) становыть хлопци. Скилькы хлопцив у класи?

+2
Ответы (2)
  1. 23 мая, 12:14
    0
    32*3/8=12 хлопцев ...
  2. 23 мая, 12:17
    0
    8/8=32

    1/8=32:8=4

    3/8=3*4=12