Распиши 86415:105 + (378*404-293*462) - 708050:350=

+3
Ответы (1)
  1. 27 мая, 02:49
    0
    1) 378*404=152712

    2) 293*462=153366

    3) 152712-135366=17346

    4) 86415:105=823

    5) 708050:350=2023

    6) 17346+823=18169

    7) 18169-2023=16146