10%от35 кг: от 80 м: от100 л ...

+2
Ответы (1)
  1. 12 июля, 10:52
    0
    От 35 кг: 35/100*10=3,5 кг

    от 80 м-80/100*10=8 м

    от 100 л=100/100*10=10 л