Y = (x в квадрате-1) (x в квадрате+2x-3)

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 23:07
    0
    Y-x^2*x^2+x^2*2x-x^2-x^2*3-x^2-2x+3) = 0

    y - (x^4+2x^3-4x^2-2x+3) = 0

    -x^4-2x^3+4x^2+2x+y=3