Е) 1067154:4807-189+707*390

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 14:21
    0
    е) 1067154:4807-189+707*390=275763

    1) 1067154:4807=222

    2) 222-189=33

    3) 707*390=275730

    3) 33+275730=275763