Решите (-1 1/9) * (1 3/5-1/4) + 2,5

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 02:48
    0
    (-1 1/9) * (1 3/5-1/4) + 2.5 = (-10/9) * (8/5-1/4) + 2.5 = (-10/9) * (27/20) + 2.5=-1.5+2.5=1