Першого дня щвачка пошила 8 фартухив пишло 28 м тканини. Скильки метрив тканини швачка витрачала кожного дня?

+5
Ответы (1)
  1. 6 августа, 11:18
    0
    8+6=14-фартухив пошила

    28/14=2 м-на один фартух

    8/2=4 м-першого дня

    6*2=12 м-другого дня