Першого дня кравчиня пошила 2 однакови спидници а другого 3. всього вона витратила 10 м тканини. Скильки метрив тканини витратила кравчиня 1 дня.

+4
Ответы (2)
  1. 18 августа, 09:41
    0
    1) 2 * 3 = 6 метров

    2) 10 - 6 = 4 метра

    ответ 4 метра ткани ушло в первый день
  2. 18 августа, 11:27
    0
    10 : (2 + 3) = 2 метра ушло на пошив 1 вещи

    2 * 2 = 4 метра истратила на пошив во второй день