Сравните дроби а) 5/14 и8/21 б) 31/88 и 25/66

+1
Ответы (1)
  1. 28 марта, 13:38
    0
    5/14=105/294

    8/21=112/294

    8/21 больше 5/14

    31/88=2046/5808

    25/66=2200/5808

    25/66 больше 31/88