Гончар може виготовити 12 глечикив за 3 години а його учень за 6 годин. скильки глечикив можуть виготовити майстер и учень за 2 години працюючи разом.

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 08:46
    0
    12:3=4 (за год) учитель

    12:6=2 (за год) учень

    4*2=8 (за 2 год) учитель

    2*2=4 (за 2 год) учень

    4+8=12 разом