28 / 4 * (5 - 0 * 12) - 35 + 250 / 50 =

+3
Ответы (1)
  1. 25 января, 23:54
    0
    28 / 4 * (5 - 0 * 12) - 35 + 250 / 50 = 7 * (5-0) - 35+5=7*5-40=35-40=-5

    Отв.:-5