31*4589-26772/b; приb=46; 23

+1
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 06:21
    0
    141677; 141095

    31*4589=142259

    26772/46=582

    26772/23=1164

    142259-582=141677

    142259-1164=141095