14/55*33/50:124/25=решить

+4
Ответы (1)
  1. 10 марта, 06:30
    0
    14/55*33/50:124/25=14/55*33/50*25/124 = 14/5*3/50*25/124=

    =14/5*3/2*1/124 = 7/5*3/1*1/124=21/620