Яка площа квадрата зи стороною 7 см

+2
Ответы (2)
  1. 18 августа, 09:02
    0
    S=a•a 7•7=49 (cм2) Ответ: 49 см2
  2. 18 августа, 09:08
    0
    7 · 7 = 49 (см²) - площадь квадрата

    Ответ: 49 см².