Упростить 3 6/7x-7/9x+4 4/63

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 10:09
    0
    3 6/7 х - 7/9 х + 4 4/63 = (3 6/7-7/9+4 4/63) х = (3 54/63-63/49+4 4/63) х=7 1/7 х