6 * (24-?) = 120 40:8*?=30?:6+74=83 (?+6) : 3=10 (?+30) : 9=70

+1
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 00:22
    0
    6*24-6 х=120

    144-6 х=120

    144-120=6 х

    24=6 х

    х=4