12:?*2=8 30:6*?=40 120: (?*5) = 12

+3
Ответы (2)
  1. 7 апреля, 08:08
    0
    12:3*2=8

    30:6*8=40

    120: (2*5) = 12
  2. 7 апреля, 09:36
    0
    12:3*2=8

    30:6*8=40

    120: (2*5) = 12