0123456789 10 равно 2222

+3
Ответы (1)
  1. 4 марта, 23:23
    0
    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 = 2222

    (8*9*10*3) = 2160 + 2*5=2260 - 7*6=2218 + 2*2 = 2222