Пример 3 4/13 * 5 3/41 - 3 4/13 * 2 3/41

+3
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 07:59
    0
    3 4/13*5 3/41=16 32/41

    3 4/13*2 3/41=6 457/533

    16 32/41-5 457533=9 12/13