1423 * (347*8) - 8563 + (32+8) =

+1
Ответы (1)
  1. 26 января, 08:11
    0
    1423 * (347*8) - 8563 + (32+8) = 3941725

    1) 347*8=2776

    2) 32+8=40

    3) 1423*2776=3590248

    4) 3590248-8563=3941685

    5) 3941685+40=3941725