3 х-у=11 5 х+6 у=26 система

+5
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 15:10
    0
    3 х-у=11

    5 х+6 у=26

    3 х-11=у

    5 х+6 у=26

    3 х-11=y

    5x+6 (3x-11) = 26

    5x+18x-66=26

    -23x=92

    x=-4

    3 * (-4) - 11=y

    y=-26

    Ответ: х=-4

    У=-26