25^2=

100^3=

10^3=

11^3=

12^3=

13^3=

+2
Ответы (1)
  1. 8 августа, 10:03
    0
    25^2=625

    100^3=1000000

    10^3=1000

    11^3=1331

    12^3=1728

    13^3=2197