Раскройте скобки!

а) (-8) * (а+b+9) №1

б) - 4 * (х + 4+у)

в) - 6 * (1 + с+d)

г) (-10) * (2+х+у)

д) (-7) * (а + b+5)

е) - 9 * (х+7+у)

а) 2 * (5-х-у) №2

б) (-3) * (а + 10-b)

в) 7 * (х - 1 + у)

г) (-15) * (с - d-3)

д) 4 * (а - b+8)

е) (-12) * (-х-у + 2)

+3
Ответы (1)
  1. 22 марта, 19:11
    0
    А) (-8) * (а+b+9) = - 8 а-8b-72

    б) - 4 * (х + 4+у) = - 4 х-16-4 у

    в) - 6 * (1 + с+d) = - 6-6 с-6d

    г) (-10) * (2+х+у) = - 20-10 х-10 у

    д) (-7) * (а + b+5) = - 7 а-7b-35

    е) - 9 * (х+7+у) = - 9 х-63-9 у

    а) 2 * (5-х-у) = 10-2 х-2 у

    б) (-3) * (а + 10-b) = - 3 а-30+3b

    в) 7 * (х - 1 + у) = 7 х-7+7 у

    г) (-15) * (с - d-3) = - 15 с+15d+45

    д) 4 * (а - b+8) = 4 а-4 b+32

    е) (-12) * (-х-у + 2) = 12 х+12 у-24