79-83*4-54 + (1000 - 344) * 4

+4
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 00:16
    0
    79-83*4-54 + (1000-344) * 4=2307

    1) 1000-344=656

    2) 83*4=332

    3) 656*4=2624

    4) 79-332=-253

    5) - 253-54=-307

    6) - 307+2624=2317
  2. 25 апреля, 01:42
    0
    79 - 83*4 + 54 + (1000 - 344) * 4 = 79 - 332 - 54 + 656 * 4 = 79 - 332 - 54 + 2624 = 2317