2*8-6*2 1000-32:8-4 27: (800-791) * 4

+4
Ответы (1)
  1. 2 марта, 20:28
    0
    1) 2*8 - 6*2 = 16 - 12 = 4;

    2) 1 000 - 32 : 8 - 4 = 1 000 - 4 - 4 = 992;

    4) 27 : (800 - 791) * 4 = 27 : 9 * 4 = 3*4 = 12.