1 3/4 - (7/10-2 1/2x) = 1 17/100

+3
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 02:38
    0
    7/4 - 7/10 + 5/2 х = 117/100

    5/2 х = 117/100 + 70/100 - 175/100

    5/2 х = 12/100

    Х = 6/125