14895744*48637 + (5838*584) - 967=

+5
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 13:19
    0
    14895744*48637 + (5838*584) - 967=724487709353

    1) 5838*584=3409392

    2) 14895744*48637 = 724484300928

    3) 724484300928+3409392 = 724487710320

    4) 724487710320 - 967 = 724487709353