500+300. (658-36) + 285-500

+4
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 12:37
    0
    1) 658-36=622

    2) 622*300=186600

    3) 186600+500=187100

    4) 187100+285=187385

    5) 187385-500=186885