3,1:0,1=

7,21:0,01=

6,3571:0,01=

4,729:0,001=

4,29:0,1=

7,1:0,001

+5
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 16:32
    0
    7.21/0.01=721

    6.3571/0.01=635.71

    4.729/0.001=4729

    4.29/0.1=42.9

    7.1/0.001=7100