2 (3 х-4 у) - 3 (2 х+5 у) = ?

Помогите

+3
Ответы (2)
  1. 16 июля, 18:18
    0
    6 х-8 у-6 х+15 у = - 8 у+15 у = 7 у
  2. 16 июля, 18:58
    0
    6x-8y-6x-15y=-8y-15y=-23y