24,85*100, 13,76:13, 0,346*10, 124,34:1000, 0,48:10, 4,75*1000, 3,8:100, 0,5*100, 0,67*10, 1,8:1000, 25,76*10000, 100,72:100

+3
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 12:11
    0
    1. 24,85*100=2485.

    2.13,76:13=1,06.

    3. 0,346*10=3,46.

    4. 124,34*1000=124340.

    5. 0,48*10=4,8.

    6. 4,75*1000=4750.

    7. 3,8:100=0,038.

    8. 0,5*100=50

    9. 0,67*10=6,7.

    10. 1,8:1000=0,0018.

    11. 25,76*10000=257600.

    12. 100,72:100=1,0072.