1/2 * (4/5 а-3,8) - 3 1/3 * (0,6-4/5) =

+3
Ответы (1)
  1. 4 июля, 12:05
    0
    1/2 * (4/5 а-3,8) - 3 1/3 * (0,6-4/5) = 4/10 а-38/20-60/30+40/15=2/5 а-114/60-120/60+160/60=2/5 а-37/30=2/5 а-1 7/30.